PIERRE ENFANT MARTYR PETITION NATIONALE gås


gås

canada goose citadel
halpa kanada hanhi
Гусь
canadiangoose
canada goose victoria

Vienas brolis – klebonas, kitas – vikaras

2015-06-26

Ona PETRAVIČIENĖ

Šiaulių vyskupijos kurija informuoja apie birželio 19 dieną Šiaulių vyskupo patvirtintus skyrimus.

Kunigas Vytautas Ripinskis atleistas iš Kražių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo, Karklėnų Šv. Baltramiejaus ir Pašilės Šv. Jurgio parapijų klebono pareigų ir paskirtas Meškuičių Šv. Stanislovo bei Rūdiškių Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo parapijų klebonu. Vietoje kun. V. Ripinskio Kražių, Karklėnų ir Pašilės parapijų klebonu paskirtas monsinjoras Gintas Sakavičius, iki šiol buvęs Radviliškio, Polekėlės parapijų klebonas bei ėjęs Radviliškio dekanato dekano pareigas.

Pasikeitimai neaplenkė ir Kelmės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos. Kunigas Arūnas Urbelis atleistas iš Kelmės parapijos klebono ir Kelmės dekanato dekano pareigų ir išleistas gydytis. Kelmės tikinčiųjų bendruomenės sielovada nuo šiolei rūpinsis kunigas Mindaugas Grigalius, atleistas iš Šiaulių Šv. Jurgio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kelmės parapijos klebonu bei Kelmės dekanato dekanu.

Gruzdžiuose gimęs ir 2007 metais į kunigus įšventintas Mindaugas Grigalius turi sesę ir jaunesnį brolį Donatą, kuris taip pat baigė Kauno kunigų seminariją. 2013 metų pavasarį Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis D. Grigalių įšventino į kunigus ir paskyrė vikaru į Kelmės bažnyčią, kurį tikinčiųjų bendruomenė jau spėjo pamilti už nuoširdumą ir paprastumą. Sveikindami į Kelmę paskirtą Donato brolį kunigą Mindaugą Grigalių, greičiau pasveikti linkime ir mūsų bažnyčioje nuo 2003 metų liepos mėnesio klebono pareigas ėjusiam Arūnui Urbeliui, kuris daugelio parapijiečių širdyse pasėjo gerumo daigus.

: Naujienos

4 Komentarai(ų)

 • Danutė parašė:

  Taip,pavydim kelmiškiams ,jiems labai pasisekė,turėti tokius puikius kunigus,kaip broliai Grigaliai .Nors vienas aukštas hierarchas vis kartodavo-tik neprisiriškite prie šventikų.O,mes niekaip nesuprantam,kaip galima neprisirišti prie tokio žmogaus,galima pavadinti dvasinės išminties simbolio.Mes tikrai niekada neprisirišime prie nerišliai kalbančio,arba iš ‘špargalkės“ skaitančio pamokslą kunigo.Aišku,kunigų trūkumas,gerų kunigų-juo labiau,bet,jeigu aš neturėsiu tokio kunigo,kurio maldos kristų tiesiai man į sielą,geriau namuose prie švenčiausiojo paveikslo išliesiu savo jausmus-skausmą,džiaugsmą,gal tada ateis ramybė,ypač po tokių hierarchų sprendimų.Ir,kaip suprasti tokius dalykus,kai žinomi faktai,kai kurie kunigai po 15-20 metų,kaip uolos nepajudinami iš tos pačios parapijos.Kuo jie įpatingi,kiek žinau Šiauliuose dar nė vienas kunigas šventuoju nepaskelbtas:)

  Atsakyti
 • Kelmietė parašė:

  Neįsivaizduoju kaip kunigas gali pasakyti per pamokslą, kad jeigu sekmadienį neateini į bažnyčią, esi didesnis nusidėjėlis, negu žudikas, nužudęs žmogų. Pasibjaurėjau šita pasakyta nesąmone.

  Atsakyti
  • http://www.meinebestefinanzierung.info/ parašė:

   Lorsque l'on voit depuis quelques jours des soldats américains rejoindre les manifestants pour les protégés des forces de l'ordre, on comprend pourquoi ils sortent des séries foutaises dans ce genre. Hitler a bien réussi à faire interdire les partis politique.

   Atsakyti
 • Kelmietis parašė:

  Nemanau, kad sitaip pasake, bet panasu, kad tame yra tiesos. Juk VISI 10 Dievo isakymu yra be isimties svarbus pasiekti sventumui. Jei zudikas ar vagis atejo prasyti atleidimo ir ji gavo – vadinasi jis pasitaise is savo nuodemes, o jei apleidziamas isakymas „svesk sekmadieni“ ir dar siuo apsileidimu didziuojamasi, vadinasi liekama nuodemeje. Tai kuris teisesnis Dievo akyse? tas kuris atsiverte ar tas kuris liko nuodemeje ir net nepastebi jos zalos? Beje, nei apie viena isakyma Dievas nepasake, kad kazkuris yra svarbesnis, vadinasi visi be isimties svarbus. Tikriausiai, miela kelmiete, kazko nesupratote, todel saziningiausia butu uzeiti pas ta kuniga ir paklausti, ka jis norejo pasakyti